Chceme umožniť ďalším deťom zažiť lesné dobrodružstvá počas prázdnin. Les na Kamzíku poskytuje aj počas najhorúcejších dní osviežujúce zázemie plné nepredvídateľných dobrodružstiev, ktoré doplnia naše skúsené lesné sprievodkyne o rôzne lesné hry a kreatívne aktivity. Vďaka maximalizácii pobytu vonku si vaše deti nielen posilnia imunitu ale budú minimálne vystavené riziku ochorenia.

Vaše dieťa sa bude celý deň hýbať, dýchať čerstvý vzduch a bude motivované pracovať s prírodnými pomôckami, kde má veľkú možnosť rozvíjať vlastnú predstavivosť.

Tábor je určený deťom od 4 rokov do cca 10 rokov a je potrebné, aby zvládlo ostať s nami bez stresu a plaču.

Nemčina nie je súčasťou letných táborov.

V prípade záujmu nám napíšte email na waldkind.ba@gmail.com a my vám pošleme potrebné informácie.

Tábory plánujeme v nasledovné termíny vždy v čase 7:50 – 16:30:

⭐️ 8.-12.7 PLNÉ

⭐️ 15.-19.7 voľné

⭐️ 22.7-26.7 voľné

⭐️ 29.7-02.8 voľné

⭐️ 05.-09.8 voľné

⭐️ 12.-16.8 PLNÉ

⭐️ 19.-23.8 PLNÉ

Cena 145 € / 5 dní so stravou (obed, olovrant, pitný režim). Desiatu balia deťom rodičia – deti majú vlastný ruksak s drobným občerstvením a vlastnou fľašou vody. Obed budeme mať v hoteli West.

Skupina pozostáva z maximálne 15 detí vo veku 3-10 rokov (cez obed máme čítanie rozprávky a odpočinkové aktivity). Je vytvorený priestor na oddych pre menšie deti.

Sme vonku za každého počasia a v prípade veľmi silných zrážok či silného vetra ostávame v interiéri hotela West – vždy sa však počas dňa nájde príležitosť ísť von.

Chod dňa a informácie o našich princípoch nájdete na našom webe v ostatných sekciách. Súčasťou letných táborov nie je výučba nemeckého jazyka.