UPDATE 13.05.2024 – TÁBORY SA NAPLNILI ďakujeme za priazeň!

Chceme umožniť ďalším deťom zažiť lesné dobrodružstvá počas prázdnin. Les na Kamzíku poskytuje aj počas najhorúcejších dní osviežujúce zázemie plné nepredvídateľných dobrodružstiev, ktoré doplnia naše skúsené lesné sprievodkyne o rôzne lesné hry a kreatívne aktivity. Vďaka maximalizácii pobytu vonku si vaše deti nielen posilnia imunitu ale budú minimálne vystavené riziku ochorenia.

Vaše dieťa sa bude celý deň hýbať, dýchať čerstvý vzduch a bude motivované pracovať s prírodnými pomôckami, kde má veľkú možnosť rozvíjať vlastnú predstavivosť.

Tábor je určený deťom od 4 rokov do cca 10 rokov a je potrebné, aby zvládlo ostať s nami bez stresu a plaču.

Nemčina nie je súčasťou letných táborov.

V prípade záujmu nám napíšte email na waldkind.ba@gmail.com a my vám pošleme potrebné informácie.

Tábory plánujeme v nasledovné termíny vždy v čase 7:50 – 16:30:

⭐️ 8.-12.7 PLNÉ

⭐️ 15.-19.7 PLNÉ

⭐️ 22.7-26.7 PLNÉ

⭐️ 29.7-02.8 PLNÉ

⭐️ 05.-09.8 PLNÉ

⭐️ 12.-16.8 PLNÉ

⭐️ 19.-23.8 PLNÉ

Cena 145 € / 5 dní so stravou (obed, olovrant, pitný režim). Desiatu balia deťom rodičia – deti majú vlastný ruksak s drobným občerstvením a vlastnou fľašou vody. Obed budeme mať v hoteli West.

Skupina pozostáva z maximálne 15 detí vo veku 3-10 rokov (cez obed máme čítanie rozprávky a odpočinkové aktivity). Je vytvorený priestor na oddych pre menšie deti.

Sme vonku za každého počasia a v prípade veľmi silných zrážok či silného vetra ostávame v interiéri hotela West – vždy sa však počas dňa nájde príležitosť ísť von.

Chod dňa a informácie o našich princípoch nájdete na našom webe v ostatných sekciách. Súčasťou letných táborov nie je výučba nemeckého jazyka.