Sme lesná škôlka Waldkind v Bratislave na Kamzíku, kde deti vo veku 3-7 rokov trávia veľa času v lese, učia sa vďaka prírode a ročným obdobiam, tvoria z darov lesa a to všetko za rešpektujúceho a inšpiratívneho vedenia.

MÁME VOĽNÉ MIESTA!

AKTUÁLNE – Príjmeme 2 dievčatá medzi nás! Dohodnite si INFOSTRETNUTIE, ak máte záujem sa pripojiť – napíšte priamo na waldkind.ba@gmail.com alebo vyplňte nezáväznú prihlášku a my sa Vám čoskoro ozveme:

 

Náš klub je vhodný aj pre predškolákov. Prijímame deti počas celého roka. Naša adaptácia je vnímavá k deťom aj rodičom.

Tešíme sa na nových členov malých aj velkých! 🙂

LESNÉ LETNÉ TÁBORY AJ V 2024 – MÁME UŽ PLNO, ďakujeme za priazeň:

Chceme umožniť ďalším deťom zažiť lesné dobrodružstvá počas prázdnin. Les na Kamzíku poskytuje aj počas najhorúcejších dní osviežujúce zázemie plné nepredvídateľných dobrodružstiev, ktoré doplnia naše skúsené lesné sprievodkyne o rôzne lesné hry a kreatívne aktivity. Vďaka maximalizácii pobytu vonku si vaše deti nielen posilnia imunitu ale budú minimálne vystavené riziku ochorenia.

Vaše dieťa sa bude celý deň hýbať, dýchať čerstvý vzduch a bude motivované pracovať s prírodnými pomôckami, kde má veľkú možnosť rozvíjať vlastnú predstavivosť.

Tábor je určený deťom od 4 rokov do cca 10 rokov a je potrebné, aby zvládlo ostať s nami bez stresu a plaču.

Nemčina nie je súčasťou letných táborov.

Tábory plánujeme v nasledovné termíny vždy v čase 7:50 – 16:45:

⭐️ 8.-12.7 PLNÉ

⭐️ 15.-19.7 PLNÉ

⭐️ 22.7-26.7 PLNÉ

⭐️ 29.7-02.8 PLNÉ

⭐️ 05.-09.8 PLNÉ

⭐️ 12.-16.8 PLNÉ

⭐️ 19.-23.8 PLNÉ

 

Cena 145 eur / 5 dní so stravou (obed, olovrant, pitný režim). Desiatu balia deťom rodičia – deti majú vlastný ruksak s drobným občerstvením a vlastnou fľašou vody. Obed budeme mať v hoteli West.

Skupina pozostáva z maximálne 15 detí vo veku 3-10 rokov (cez obed máme čítanie rozprávky a odpočinkové aktivity). Nemáme spiace deti v skupine, ale je vytvorený priestor na oddych.

Sme vonku za každého počasia a v prípade veľmi silných zrážok či silného vetra ostávame v interiéri hotela West – vždy sa však počas dňa nájde príležitosť ísť von.

Chod dňa a informácie o našich princípoch nájdete na našom webe v ostatných sekciách. Súčasťou letných táborov nie je výučba nemeckého jazyka.

14.06.2022 HLAVNÉ MESTO BRATISLAVA NÁS PODPORILO GRANTOM! Ďakujeme!

 

12.5.2022 ZÍSKALI SME GRANT OD NADÁCIE VOLKSWAGEN – na podporu hravej formy nemčiny a šírenia tohto cudzieho jazyka medzi deti. Ďakujeme!

10.02.2022 PROSBA O VAŠE 2%

Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri získaní 2% pre O.Z. Waldkind aby sme mohli naďalej vytvárať pre deti bezpečný priestor v spojení s prírodou a vyrastala tak nová láskavá a ekologicky zmýšlajúca generácia.
Pri darovaní 2% môžu nastať dve daňové situácie:

1. ročné zúčtovanie Vám robí firma a vtedy pri žiadosti o zúčtovanie musíte zaškrtnúť v žiadosti o ročné zúčtovanie, že žiadate potvrdenie o zaplatení dane. K tomuto potvrdeniu priložíte vypísané vyhlásenie a tieto dva dokumenty zašlete na príslušný daňový úrad najneskôr do 30.4.2022.

 2. daňové priznanie si robíte samy a priamo v tomto dokumente vyplníte údaje o O.Z Waldkind, dátum odovzdania 2% je totožný s dátumom daňového priznania.
Naše údaje pre účely odovzdania 2% nájdete tu: WALDKIND – Notársky centrálny register určených právnických osôb (notar.sk)  :WALDKINDobčianske združenieIČO: 52489710adresa sídla: Tupého 12246/25A , Bratislava-Nové Mesto , 83101