Chceme umožniť ďalším deťom zažiť lesné dobrodružstvá počas prázdnin. Les na Kamzíku poskytuje aj počas najhorúcejších dní osviežujúce zázemie plné nepredvídateľných dobrodružstiev, ktoré doplnia naše šikovné lesné sprievodkyne o rôzne lesné hry a kreatívne aktivity. Vďaka maximalizácii pobytu vonku si vaše deti nielen posilnia imunitu ale budú minimálne vystavené riziku ochorenia.

Vaše dieťatko sa bude celý deň hýbať, dýchať čerstvý vzduch a bude motivované pracovať s prírodnými pomôckami kde má veľkú možnosť rozvíjať vlastnú predstavivosť.

Tábor je určený deťom od 4 rokov do cca 8 rokov a je potrebné aby zvládlo ostať s nami bez stresu a plaču.

Nemčina nie je súčasťou letných táborov.

Tábory plánujeme v nasledovné termíny vždy v čase 7:50 – 17:10:

12.-16.7 voľné miesta

19.-23.7 voľné miesta

26.7-30.7 voľné miesta

02.-06.8 voľné miesta

09.-13.8 voľné miesta

16.-20.8 voľné miesta

Cena 125eur/5 dní so stravou (obed, olovrant, pitný režim). Desiatu balia deťom rodičia – deti majú vlastný ruksak s drobným občerstvením a vlastnou fľašou vody. Obed budeme mať v hoteli West.

Skupina pozostáva z 16 detí vo veku 3-8rokov (cez obed máme čítanie rozprávky a odpočinkové aktivity), menšie deti spia.

Sme vonku za každého počasia a v prípade veľmi silných zrážok či silného vetra ostávame v interiéri hotela West – vždy sa však počas dňa nájde príležitosť ísť von.

Chod dňa a informácie o naších princípoch nájdete na našom webe v ostatných sekciách. (Súčasťou letných táborov nie je výučba nemeckého jazyka.)