Naši sprievodcovia sú autentické osobnosti. To čo robia, robia s láskou a nadšením a kľudne aj s chybami, lebo chyba je stupeň učenia, nie podnet ku kritike. Sprievodca tu nie je pre deti ale s deťmi, má chuť spoznávať sám seba, svoje talenty, činnosti ktoré ho bavia a napĺňajú a toto všetko deťom ukazuje. Iba to, čo človek robí s nadšením môže odovzdať ďalej.

Naši sprievodcovia milujú prírodu les a deti.

Snažíme sa mať vždy v tíme mužského sprievodcu, ktorý dokáže v lese deťom ukázať rozmanité aktivity a je to vynikajúci vzor pre chlapcov.

Jedna sprievodkyňa komunikuje celý deň po nemecky.

AK MÁŠ ZÁUJEM PRIDAŤ SA DO TÍMU KONTAKTUJ NÁS.

Náš tím:

Lucia Vérffy – zakladateľka klubu, matka dvoch detí, ktoré ma nasmerovali bližšie k prírode. Ukončená vysoká škola ekonomická a dlhoročná prax v hoteli West.

Zuzana Horňáčková – naša láskavá lesno-klubová mamina (mamina pre nás všetkých) s tvorivým duchom a milujúcim chápavým prístupom ku každému.

Jarmila Pospíšková – dlhoročná členka slovenského skautingu, priateľská a usmievavá slečna s chuťou byť s deťmi.

Martina Králová – Po jedenástich rokoch v nemeckej e-learningovej firme som prišla ako sprievodkyňa do Waldkindu – od informácií a softvéru k čulým, zvedavým deťom, z ofisu do otvoreného priestoru lesa. Priviedla ma sem nemčina, ktorá je okrem slovenčiny mojím rodným jazykom. Pracujem tiež pre slovenského dodávateľa francúzskej dizajnovej značky Djeco. Som mama dvoch urečnených, neposedných, nadaných chlapcov. Mojou radosťou je práca v záhrade, mojou potrebou je pohyb, mojou záľubou je detská literatúra. Momentálne sa vzdelávam na inštitúte waldorfskej pedagogiky.