Naši sprievodcovia sú autentické osobnosti. To čo robia, robia s láskou a nadšením a kľudne aj s chybami, lebo chyba je stupeň učenia, nie podnet ku kritike. Sprievodca tu nie je pre deti ale s deťmi, má chuť spoznávať sám seba, svoje talenty, činnosti ktoré ho bavia a napĺňajú a toto všetko deťom ukazuje. Iba to, čo človek robí s nadšením môže odovzdať ďalej.

Naši sprievodcovia milujú prírodu les a deti.

Snažíme sa mať vždy v tíme mužského sprievodcu, ktorý dokáže v lese deťom ukázať rozmanité aktivity a je to vynikajúci vzor pre chlapcov.

Naši sprievodcovia komunikujú plynulo po nemecky.

AK MÁŠ ZÁUJEM PRIDAŤ SA DO TÍMU KONTAKTUJ NÁS.

Náš tím:

Marián Špánik – narodený v Nemecku, absolvent Technickej Univerzity, otec dvoch detí, nazbieral skúsenosti s deťmi ako inštruktor vodáctva a vedúci rôznych prírodných táborov. Miluje a váži si prírodu.

Veronika Semanová – lesná škôlka bola dlho mojím snom. Už ako dieťa som túžila vyskočiť zo stránok učebníc a spoznávať skutočný svet. Práca s deťmi mi bola blízka- či už v letných táboroch alebo neskôr v rodinách ako aupair v Nemecku a Švajčiarsku.Tam som sa stretla aj so skvelým konceptom lesnej škôlky.Dnes sa pokúsim priniesť zo seba to najlepšie tu, v našom lese. pracovala ako aupair v Nemecku a Švajčiarsku, zažila v praxi lesnú škôlku a hneď si tento koncept získal jej srdce. Teší ju práca s deťmi.

Lucia Vérffy – zakladateľka klubu, matka dvoch detí, ktoré ma nasmerovali bližšie k prírode. Ukončená vysoká škola ekonomická a dlhoročná prax v hoteli West.